Acrylic Marker - Akrylové popisovače 12 ks

Kód: B0035
230 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Akrylové netoxické fixy jsou ideální pro dětské umělecké projekty a tvůrčí práce. Sada obsahuje 12 jasných a intenzivních barev, které můžete použít na různých površích, jako jsou papír, karton, textil, dřevo, kov, sklo a keramika.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

Akrylové netoxické fixy jsou ideální pro dětské umělecké projekty a tvůrčí práce. Sada obsahuje 12 jasných a intenzivních barev, které můžete použít na různých površích, jako jsou papír, karton, textil, dřevo, kov, sklo a keramika.

Popisovače Acrylic Marker s akrylovým inkoustem a jemným hrotem jsou dokonalou volbou pro každého malíře. Jejich syté barvy překvapí svou vynikající krycí schopností, která vynikne jak na světlých, tak tmavých površích.

Klíčové vlastnosti

  • Zářivé a jasné barvy
  • Voděodolnost po zaschnutí
  • Vysoká přilnavost, odolné proti rozmazání a vyblednutí
  • Rychleschnoucí

Využití akrylových fixů

Díky specifickým vlastnostem můžete akrylové fixy použít na všech typech materiálů - jak porézních, tak neporézních. Před použitím fixu důkladně protřepejte, aby byla barva konzistentní a dosáhli jste správného krycího efektu. Malujte na papír, dřevo, textil, plast, sklo, keramiku, kůži a mnoho dalších materiálů. Pokud používáte fixu na neporézní materiály jako jsou sklo, porcelán a kámen, může dojít k mechanickému poškození barvy při odření, proto je důležité ji správně zafixovat. Na porézních materiálech, jako je papír, dřevo nebo textil, je důležité fixu důkladně protřepat, aby se Vám nerozpíjela.

První použití a skladování

Akrylovou fixu je potřeba před použitím aktivovat. Popisovač několikrát protřepejte - ideálně alespoň 10 x, odstraňte víčko a opakovaně stlačujte hrot dovnitř těla fixu tak, že bude hrot zajíždět. Toto opakujte tak dlouho, dokud do hrotu nenateče barva. Takto aktivovaná fixa je připravena k použití.

Před každým použitím akrylového fixu protřepejte ještě s uzavřeným víčkem a následně 2 - 3 x zmáčkněte hrot na připravený papír nebo jiný podklad. Tímto zajistíte, že bude barva dostatečně promísena a zajistíte tím její výborné krycí a schnoucí vlastnosti. 

Pro co nejdelší životnost je akrylové fixy potřeba skladovat vždy v leže a pokojové teplotě, aby nedocházelo k zasychání barvy, vysychání hrotu a ulehčila se práce na dalších projektech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Počet: 12 ks
Určení: Pro kluky, Pro holky
Věk od: 4 let
Položka byla vyprodána…