Echinacea VEGE 90 tablet

Kód: 4653
Neohodnoceno
190 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Echinacea VEGE 90 kapslí

OstroVit Echinacea VEGE je vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje extrakt z třapatky nachové standardizovaný na 4 % polyfenolů a extrakt z třapatky nachové standardizovaný na 4 % kyseliny čekanky. Jedná se o veganský přípravek, dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, vytvořený pro lidi, kteří chtějí doplnit svůj jídelníček o hodnotné ingredience.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

  • Zdroj cenných látek - Jedna porce doplňku stravy dodá tělu 200 mg extraktu z echinacey standardizovaného na 4 % polyfenolů a 200 mg extraktu z třapatky nachové standardizovaného na 4 % kyseliny čekanky.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany - Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.
  • 1 porce = 1 kapsle.
  • Účinnost - Balení přípravku obsahuje 90 porcí přípravku, což vystačí na tři měsíce pravidelné suplementace.
  • Pohodlná forma - Přípravek dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí zajišťuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy.

OstroVit Echinacea VEGE - hodnotný doplněk stravy

Echinacea purpurea - rostlina z čeledi Asteraceae, původem ze Severní Ameriky, kterou kdysi hojně využívali původní Indiáni vč. jako přípravek na hadí uštknutí. Jedná se o okrasnou trvalku s krásnými a fialovými květy, která je zdrojem cenných sloučenin - rostlina obsahuje vč. polyfenoly a také kyselinu čekanku, jejíž obsah je standardizován extrakty z rostliny použité v přípravě OstroVit. Echinacea se tedy používá téměř po celém světě nejen jako ozdoba zahrady, ale také jako přísada do doplňků stravy.

Polyfenoly jsou širokou a různorodou skupinou chemických sloučenin, které vykazují antioxidační potenciál. Jedná se o sekundární rostlinné metabolity, které lze nalézt v různých potravinách vč. bobule, zelený čaj a zelenina. Na druhé straně kyselina čekanková je přírodní fenolová kyselina, která se používá jako nutraceutická složka potravin.

Affiliate program