Elite Omega 3-6-9 Liquid

Kód: 4647
Neohodnoceno
290 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Pharma Elite Omega 3-6-9 tekutý VEGE 120 ml

OstroVit Pharma Elite Omega 3-6-9 Liquid VEGE je vysoce kvalitní doplněk stravy ve formě oleje, který je zdrojem nenasycených omega 3-6-9 mastných kyselin. Jedná se o veganský přípravek z elitní řady OstroVit Pharma Elite, vytvořený pro lidi s rostlinnou stravou, kteří chtějí doplnit denní menu o cenné mastné kyseliny.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

  • Zdroj omega-3-6-9 nenasycených mastných kyselin - Jedna porce přípravku obsahuje 2000 mg kyseliny alfa-linolenové, 500 mg kyseliny linolové a 600 mg kyseliny olejové.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany - Výrobek neobsahuje složky živočišného původu, díky čemuž skvěle zapadne i do jídelníčku lidí na rostlinné stravě.
  • Účinnost - Jedno balení přípravku je 30 porcí doplňku stravy, což vystačí na měsíc pravidelné suplementace.
  • Pohodlná forma - Přípravek ve formě perorálně užívaného oleje je pohodlným řešením, které bude fungovat u lidí, kteří mají potíže s polykáním tablet.

OstroVit Pharma Elite Omega 3-6-9 tekutá VEGE - zdroj nenasycených mastných kyselin

Omega 3 mastné kyseliny jsou esenciální mastné kyseliny, které se v lidském těle nesyntetizují, a proto je nutné je tělu dodávat každodenní stravou nebo v případě potřeby ve formě doplňků. Přípravek OstroVit využívá jako zástupce omega-3 kyselin kyselinu alfa-linolenovou (ALA), jejímž nejbohatším zdrojem potravy je lněný olej, i když značné množství této sloučeniny lze nalézt také v chia semínkách nebo lněných semínkách.

Omega 6 mastné kyseliny jsou sloučeniny patřící do skupiny esenciálních mastných kyselin, které jsou součástí buněčných membrán. Doplněk OstroVit Pharma Elite Omega 3-6-9 využívá kyselinu linolovou (LA), kterou lze nalézt především v rostlinných olejích, jako je slunečnicový olej, řepkový olej nebo olej z hroznových jader.

Omega 9 mastné kyseliny jsou nenasycené tuky, jejichž zástupcem používaným v produktu OstroVit je kyselina olejová (OA). Hlavním potravinovým zdrojem sloučeniny je olivový olej, i když kyselinu olejovou lze nalézt také v řepkovém oleji nebo oleji získaném z lískových ořechů.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Pharma Elite Omega 3-6-9 liquid VEGE:

OstroVit Pharma Elite Omega 3-6-9 Vege je přípravek, který obsahuje kyselinu alfa-linolenovou (ALA) a také kyselinu linolovou (LA). Obě sloučeniny pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi, přičemž příznivé účinky se dostavují při konzumaci 2 g ALA a 10 g LA denně. Výrobek navíc obsahuje také kyselinu olejovou (OA) a nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi. Kyselina olejová je nenasycený tuk.

Affiliate program