Immune Aid KIDS prášek 100 g

Kód: 4635
Neohodnoceno
239 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Pharma Immune Aid KIDS prášek 100 g

OstroVit Pharma Immune Aid Kids je komplexní doplněk stravy, který je zdrojem vitamínů, minerálů, rostlinných extraktů nebo prebiotik. Jde o přípravek elitní řady OstroVit Pharma, vytvořený pro nejmladší spotřebitele. Jedná se o produkt s lahodnou malinovou příchutí, dostupný v pohodlné práškové formě.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

  • Zdroj vitamínů a minerálů - přípravek dodává tělu vitamín C, dále vitamín D a zinek.
  • Bohatost rostlinných extraktů, prebiotik a bílkovin - doplněk stravy obsahuje inulin, kolostrum, laktoferin a bacillus coagulans. Kromě toho produkt obsahuje extrakt z černého bezu, plodu aceroly nebo extraktu ze šípků a také extrakt z echinacey nachové.
  • Určeno pro nejmenší - doplněk stravy vhodný pro děti od 1 roku.
  • Schopnost přizpůsobit vhodné podávání přípravku věku a individuálním potřebám dítěte.
  • Lahodná chuť - malinová chuť, potěší nejmladší konzumenty.
  • 1 porce = 2 odměrky .
  • Výkon - balení produktu obsahuje 100 porcí doplňku stravy.
  • Pohodlná forma - přípravek dostupný v práškové formě umožňuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy - stačí část přípravku rozpustit ve vodě a vypít.

OstroVit Pharma Immune Aid Kids - komplexní přípravek pro nejmenší

Inulin je sloučenina složená z více než 30 jednoduchých molekul cukru, které jsou spojeny β-2,1-glykosidovými vazbami do nerozvětveného řetězce. Je to polysacharid rostlinného původu, který poskytuje zásobu rezervy. Je to sloučenina, která není trávena v horní části gastrointestinálního traktu a v nestrávené formě je transportována do tlustého střeva, kde prochází bakteriální fermentací v tlustém střevě. Inulin se používá jako dietní vláknina a prebiotikum, tedy médium pro dobré bakterie žijící v trávicím systému.

Kolostrum – neboli první mléko je hustý sekret mléčné žlázy savců, který je bohatý na bílkoviny a enzymy. Přípravek OstroVit využívá sušené hovězí kolostrum.

Laktoferin – bílkovina ze skupiny transferinů, která se nachází v tělesných tekutinách a sekretech žláz včetně mléka nebo slz. Jde o látku produkovanou epiteliálními buňkami se sekreční funkcí.

Bacillus coagulans - Kmen MTCC 5856 - zdroj kmenů probiotických bakterií.

Vitamín D3 , také známý jako cholekalciferol, je steroidní organická chemická sloučenina, která patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Absorpce složky tedy úzce souvisí s přítomností tuků v denní stravě. Vitamin D3 je látka, která je tělu dodávána potravou (nachází se mimo jiné v tučných mořských rybách), ale i syntézou kůže. Ukládá se především v tukové tkáni a játrech.

Zinek - chemický prvek se symbolem Zn. Jde o minerální složku, která se v lidském těle vyskytuje především v kosterních svalech a kostech, dále v mozku, slinivce břišní a játrech. Jde o sloučeninu přítomnou v mnoha potravinách – zinek najdeme mimo jiné v mase, semenech suchých luštěnin, ořeších nebo celozrnných výrobcích.

Extrakt z černého bezu - extrakt z rostliny z čeledi moschatel, která se vyznačuje bílými, shromážděnými ve velkých pupeních, květy a tmavě fialovými, dužnatými plody. Extrakt z černého bezu použitý v přípravku je standardizován na obsah polyfenolů, tedy organických chemikálií ze skupiny fenolů, a antokyanů, což jsou organické chemikálie ze skupiny flavonoidů.

Acerola fruit extract - ovocný extrakt rostliny patřící do čeledi Malpighiaceae, což je rozložitý keř, obsahující malé, červené plody, které se vyznačují kyselou chutí a šťavnatou dužninou. Extrakt z plodů aceroly použitý v přípravku je standardizován na obsah vitamínu C, tedy organické chemické sloučeniny, která je exogenní látkou.

Extrakt z plodů šípku - extrakt získaný z plodů keře z čeledi růžovitých, který se kromě krásných květů vyznačuje i drobnými cibulkami zvanými divoká růže. V přípravku OstroVit je extrakt ze šípku standardizován na obsah vitaminu C, organické chemické sloučeniny rozpustné ve vodě.

Extrakt z Echinacea purpurea - extrakt získaný z rostliny patřící do čeledi Asteraceae, původem ze Severní Ameriky. V přípravku OstroVit je extrakt z echinacey nachové standardizován na obsah polyfenolů, tedy organických chemických sloučenin ze skupiny fenolů, a obsah kyseliny čekanky, což je přírodní kyselina fenolová.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Pharma Immune Aid Kids

Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému a podporuje správnou tvorbu kolagenu pro optimální fungování cév, kostí, chrupavek a dásní, zubů a kůže. Látka také přispívá k udržení správného energetického metabolismu a optimální činnosti nervové soustavy. Vitamin C také přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, a co víc, podporuje udržení normálních psychických funkcí a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Vitamin D přítomný v přípravku přispívá k udržení zdravých kostí a zubů a ke správné činnosti svalů. Kromě toho podporuje správné fungování imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. Sloučenina také pomáhá udržovat normální hladinu vápníku v krvi a optimální vstřebávání a využití vápníku a fosforu.

Zinek pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu a metabolismus sacharidů a podporuje udržení normální kognitivní funkce. Kromě toho sloučenina pomáhá při správné syntéze DNA a přispívá k udržení optimálního metabolismu makroživin. Komponenta podporuje udržení ideálního zraku a také napomáhá správnému fungování imunitního systému. A co víc, podporuje udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů a pokožky.

Affiliate program