Kapky vitamín B-Complex 30 ml

Kód: 4638
Neohodnoceno
119 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

 B-Complex kapky

OstroVit Pharma B-Complex Kids je doplněk stravy vytvořený pro nejmenší, je zdrojem nejlépe vstřebatelných forem vitamínů B. Jde o přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný ve snadno podávatelné formě, která umožňuje přizpůsobit vhodnou porci přípravku věku a potřebám dítěte a zároveň zajistit bezproblémový přísun doplňku.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

  • Komplexní zdroj vitamínů skupiny B - 10 kapek přípravku dodá tělu 0,55 mg thiaminu, 0,7 mg riboflavinu, 8 mg niacinu, 3 mg kyseliny pantotenové, 7 mg pyridoxinu a 25 mg  biotinu, 100 μg kyseliny listové a 1,25 μg methylkobalaminu.
  • Určeno pro nejmenší - doplněk vhodný pro děti od 1 roku.
  • Možnost přizpůsobení dávkování věku a potřebám dítěte - u nejmenších ve věku 1-6 let se doporučuje 5 kapek přípravku každý den, u dětí a dospívajících od 7 let - 10 kapek.
  • Výkon - přípravek obsahuje (v závislosti na použité míře) 132 nebo 66 porcí produktu.
  • Pohodlné od - doplněk stravy v kapkách umožňuje rychlý, snadný a bezproblémový přísun cenných mikroživin.

OstroVit Pharma B-Complex Kids - bohatství vitamínů B vytvořené pro nejmenší

Vitamíny skupiny B jsou ve vodě rozpustné sloučeniny, které je nutné tělu dodávat průběžně, protože si je tělo nedokáže přirozeně syntetizovat. Běžně se vyskytují v potravinách – najdeme je mimo jiné v luštěninách, mléce a mléčných výrobcích, dále ve vejcích, ořeších, ovoci, zelenině nebo droždí. Mezi vitaminy skupiny B patří sloučeniny jako thiamin (vitamin B1), riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B3), kyselina pantotenová (vitamin B5), pyridoxin (vitamin B6), biotin (vitamin B7), kyselina listová (vitamin B9), a kobalamin (vitamín B12).

Doplněk stravy OstroVit Pharma Methyl B-Complex Kids využívá nejvíce vstřebatelné a biologicky dostupné formy sloučenin, díky čemuž je přípravek cenným zdrojem cenných mikroživin.

Vlastnosti složek obsažených v OstroVit Pharma  B-Complex Kids:

OstroVit Pharma  B-Complex Kids je zdrojem vitamínů skupiny B, z nichž většina přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a napomáhá správné činnosti nervové soustavy. Vitamíny B1, B3 a B12 navíc podporují udržení normálních psychických funkcí. Sloučeniny patřící mezi vitamíny skupiny B, jako je riboflavin a niacin , přispívají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. Biotin podporuje udržení normálního metabolismu makroživin a pomáhá udržovat zdravé vlasy a pokožku, zatímco thiamin podporuje normální činnost srdce. Kyselina pantotenová navíc pomáhá udržovat duševní výkonnost na normální úrovni.

Affiliate program