LED party disco koule s dálkovým ovládáním

Kód: A0054
195 Kč
✅ Skladem, odeslání do 24H (>10 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení

S touto koulí rozzáříte každou domácí oslavu. Dálkovým ovládáním si můžete navolit režim, který vám bude zrovna vyhovovat. Překvapte Vaše známé zábavnou vychytávkou!

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

Český návod ke stažení

S touto koulí rozzáříte každou domácí oslavu. Dálkovým ovládáním si můžete navolit režim, který vám bude zrovna vyhovovat. Překvapte Vaše známé zábavnou vychytávkou!

LED Disco kouli lze nastavit kdekoliv v místnosti, můžete ji také namontovat na zeď, na stativ nebo na strop. Disko projektor je velmi uživatelsky přívětivý, můžete ho ovládat i z vzdálenosti díky intuitivnímu IR dálkovému ovladači, který je součástí balení.

Barevné kombinace

Disco koule má 3 barvy (červenou, zelenou a modrou), které lze použít až v 7 různých kombinacích. Projektor dodá vašemu interiéru diskotékovou atmosféru a již nic nebude překážet společné zábavě s přáteli.

Více režimů osvětlení

Projektor má několik režimů osvětlení, které můžete měnit pomocí dálkového ovládání. Dle svých preferencí můžete nastavit jednu barvu, nebo barvy nejrůzněji míchat, zrychlovat a zpomalovat pohyb projektoru, nebo jednoduše aktivovat režim blikání. Vyzkoušejte všechny možnosti projektoru PartyLight!

Vestavěný snímač zvuku

Projektor má zabudovaný snímač zvuku. Zapněte projektor, pusťte hudbu a sledujte, jak se světla začnou hýbat v rytmu přehrávané skladby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky
Barva: Černá
Barvy osvětlení: RGB
Druh: Laserové
Materiál: Plastové
Napájení: Napájecí kabel součástí balení, Síťové
Rozměry: 9,6 x 8,5 cm