Magická kreslicí tabulka - Magic Pad

Náš tip
155 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Tato magická kreslící tabulka - Magic Pad je zábavná umělecká souprava, která záři pomocí LED světel. Děti s ní mohou popustit uzdu fantazii a nakreslit si vše, co jim napadne – od svítících vesmírných příšerek až po oslnivý podmořský svět. Displej Magic Padu lze jedním tahem setřít a můžete ihned začít kreslit něco jiného.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Český návod ke stažení

Nepopsaná tabulka Magic Padu je čistá, ale jakmile na ni dítě něco napíše, krásně se rozzáří. Pouhým stisknutím tlačítka zapnete LED osvětlení a ještě více oživíte kresby. Při zapnutí LED osvětlení si může dítě vybrat ze 6 studených a teplých barev a ozdobit jimi svůj výtvor. Pro ještě větší zábavu si může zvolit blikající nebo kombinované barvy. Dohromady 8 různých efektů v jedné hračce. 30 originálních šablon pro učení, kreslení a zábavu.

S touto kouzelnou tabulkou se Vaše dítě učí a baví zároveň. 30 různých šablon vše ještě více osvěží. Pomozte svým potomkům lépe pochopit matematiku nebo naučit se psát. Stačí si vybrat šablonku a dítě bude schopné vytvořit hezké obrázky zvířat, fantastických bytostí (například jednorožec) jako skutečný umělec.

Posuňte kreslení pastelkami na nový level. 3 oboustranné neonové pera pro zářivé dílka Kreslení zářivých obrázků je hračka! S 3 speciálními, netoxickými oboustrannými neonovými pery Vaše děti vytvoří úžasně barevné obrázky či Zpětná poutače, které si každý všimne. Když je dílko hotové, stačí pera uskladnit na boku tabulky, takže se nikdy neztratí. Už žádné polámané tužky po zemi a nepořádek pod stolem. A když je obrázek omrzí, stačí obrazovku setřít hadříkem a mohou malovat znovu.

Klíčové vlastnosti

  •     LED osvětlení
  •     30 šablon
  •     3 netoxické neonové pera
  •     Napájení 3xAAA baterie


Parametry a specifikace

  • Materiál: plast
  • Barva: červená, modrá (zasíláme dle dostupnosti)
  • Rozměry tabulky: 25,5 x 19 cm
  • Rozměr plochy pro kreslení: 19 x 14 cm