NEFUNKČNÍ SIM - DĚTSKÉ SMART HODINKY Q12 MODRÉ

Kód: 4065
Green Friday
540 Kč –72 %
3816 2 detske smart hodinky s gps a fotoaparatem q12 3 modre respelen cz
540 Kč –72 % 150 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Popis závady - nenačítá SIM kartu - ztráta GPS funkčnosti.

Dětské chytré a voděodolné hodinky Q12 s fotoaparátem a lokátorem jsou perfektní volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí vést své potomky k samostatnosti, ale ti ještě nejsou ve vhodném věku pro pořízení mobilního telefonu.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

Český návod ke stažení

Dětské chytré a voděodolné hodinky Q12 s fotoaparátem a lokátorem jsou perfektní volbou pro všechny rodiče, kteří chtějí vést své potomky k samostatnosti, ale ti ještě nejsou ve vhodném věku pro pořízení mobilního telefonu.

Hodinky jsou navržené především pro zabezpečení dětí předškolního věku, případně dětí na prvním stupni základních škol. Díky těmto GPS hodinkám získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě v pořádku dorazilo do školy či kroužku.

Tyto hodinky umožňují Vašemu dítěti sledovat aktuální čas, navíc disponují dalšími smart funkcemi, jako je sledování pohybu a jeho historie, nebo možností oboustranné komunikace. Dětské hodinky s lokátorem vynikají svým stylovým sportovním designem a moderním dotykovým displejem. 

Klíčové vlastnosti

 • Voděodolné krytí (IP65) – odolné proti běžné vlhkosti a dešti
 • Dotykový 1,44” IPS displej
 • Vestavěná kamera s rozlišením 1,3 Mpx
 • Ovládání a sledování pomocí mobilní aplikace SeTracker2
 • Sledování aktuální polohy v reálném čase
 • Telefonování
 • Možnost odesílání hlasových zpráv do hodinek
 • Funkce krokoměru a spánkového monitoringu
 • Nemožnost vypnutí hodinek dítětem nebo jinou osobou (např. při krádeži)
 • Podpora micro SIM karty

SOS tlačítko

Pro případ nouze je na hodinkách přítomné SOS tlačítko, které slouží pro komunikaci s „tísňovými čísly“, která byla předem nakonfigurována prostřednictvím mobilní aplikace. Po jeho stisknutí zařízení automaticky vytočí první přednastavené telefonní číslo, pokud na hovor nikdo neodpoví, vytočí hodinky další přednastavená čísla. Do zařízení můžete uložit až 10 telefonních čísel. Vyšle-li dítě SOS hovor, ale příjemce hovor nepřijímá, zašle mu zařízení SMS zprávu s lokací.

GEO fence

V mobilní aplikaci budete schopni zapnout krokoměr i funkci GEO fence a vytvořit tak vaší ratolesti virtuální bariéru. Po zadání zeměpisné šířky a délky si nastavíte v mapě oblast, ve které se může zařízení pohybovat. Můžete tak například vymezit vzdálenost vašeho dítěte na 100 metrů od svého bydliště a pokud tuto vzdálenost překročí, budete upozorněni push notifikací v mobilní aplikaci. Dítěti můžete také ihned na hodinky zavolat, abyste se ujistili, že je v pořádku.

Oboustranná komunikace

Hodinky lze využít jako mobilní telefon, zavolat dítěti kdykoli budete potřebovat a ono vám bude schopno odpovědět přímo přes hodinky. Pomocí aplikace můžete dokonce určit, která telefonní čísla mohou Vaše dítě kontaktovat. Hodinky také umožňují nahrát krátkou hlasovou zprávu (max 15 sekund) a odeslat ji do mobilní aplikace nebo tajně odposlouchávat, co se děje v jejich okolí.

Baterie a výdrž

V těle hodinek nalezneme vestavěnou baterii o kapacitě 500 mAh, jejíž výdrž v úsporném režimu dosahuje až 100 hodin. Při běžném používání je výdrž hodinek 1-3 dny, tedy obdobná výdrži dnešních smartphonů. Klesne-li kapacita baterie zařízení pod 20%, zašle zařízení upozornění do mobilní aplikace.

LBS lokátor

Hodinky využívají k určení polohy LBS lokátor, což je orientační poloha pomocí vysílačů mobilních operátorů. Přesnost polohy závisí na hustotě těchto vysílačů.

SIM karta

 • Novou micro SIM kartu nejprve vložte do mobilního zařízení
 • V nastavení SIM karty nastavte, aby nebylo vyžadováno zadání PIN kódu
 • SIM kartu vložte do hodinek
 • Na SIM kartě hodinek potřebujete mít povolený přenos dat a nastavené APN (posláním správné SMS zprávy)

Doplňkové parametry

Kategorie: Green Friday
Barva řemínku: Modrá, Růžová
Hmotnost: 43 g
Materiál řemínku: Silikon
Materiál skla: Plastové
Podporovaný jazyk: Angličtina, Polština
Pohon: Automatické
Rozměr hodinek: 50 x 40 x 12 mm
Rozměr obvodu zápěstí: 13 - 18 cm
Styl: Moderní, Sportovní
Tvar: Hranaté
Určení: Dětské
Voděodolnost: Ano
Vodotěsnost: Ne
Výdrž baterie: 1 - 3 dny
Zobrazení času: Digitální
Položka byla vyprodána…