Solární světelný řetěz 100 LED, 10 m - teplá bílá

Kód: G0048
190 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Navoďte si příjemnou pohádkovou atmosféru s tímto solárním LED řetězem. Praktická dekorace, se kterou snadno vyzdobíte zahradu, terasu či dvorek. Díky solárnímu napájení se o světýlka nemusíte nijak starat.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

Navoďte si příjemnou pohádkovou atmosféru s tímto solárním LED řetězem. Praktická dekorace, se kterou snadno vyzdobíte zahradu, terasu či dvorek. Díky solárnímu napájení se o světýlka nemusíte nijak starat. Během dne se řetěz dobíjí ze slunečního záření a večer se automaticky rozsvítí. Řetěz vydrží svítit až 5 hodin a potěší vás možností přepínání mezi 8 režimy svícení.

Řetěz nabízí mnoho možností využití. Můžete ho použít k omotání stromů, na zábradlí, okolo pergol nebo k ozdobení keřů. Navíc s ním můžete vytvořit romantické dekorace, jako jsou světelné nápisy nebo lucerny a sklenice s osvětlením. Díky tomu může být řetěz skvělou volbou pro venkovní svatby a oslavy.

Klíčové vlastnosti

  • Jednoduchá montáž a instalace
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • 8 režimů svícení
  • Bezstarostné 

Ušetřete za elektrickou energii

Toto osvětlení je napájeno zabudovaným solárním panelem. Vystavte přes den tento panel přímému slunečnímu záření, a večer i během noci se můžete těšit z krásného osvětlení vašeho okolí. Zespod solárního panelu se nacházejí tlačítka pro vypnutí a zapnutí osvětlení a pro přepínání mezi jednotlivými režimy. Součástí balení je praktický zápich, který vám pomůže při instalaci solárního panelu.

Návod k použití

  • Před prvním použitím doporučujeme nabíjet 8 - 10 hodin na přímém slunečním světle.
  • LED osvětlení smontujte pomocí tyčky a bodce, poté zapíchněte na Vámi vybrané místo se slunečním svitem alespoň na 4 hodiny denně.
  • Po setmění vydrží svítit až 5 hodin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Barva světla: Teplá bílá
Délka: 10 m
Napájení: Solární
Počet LED: 100
Požadované vlastnosti: LED, Solární, Venkovní
Typ osvětlení: Světelné řetězy a sítě
Výška stojanu: 15 cm
Položka byla vyprodána…