Zelený ječmen VEGE 200 g

Kód: 4641
Neohodnoceno
129 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
  •  Barley Grass Powder VEGE je vysoce kvalitní doplněk stravy, který obsahuje trávu mladého ječmene v prášku. Jedná se o veganský přípravek dostupný v pohodlné práškové formě, vytvořený pro lidi, kteří dbají na doplnění své každodenní stravy o hodnotné ingredience.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

  • obsahuje trávu z mladého ječmene v prášku - jedna porce doplňku stravy dodá tělu 5000 mg látek.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany - výrobek neobsahuje složky živočišného původu.
  • 1 porce = 1 odměrka = 5 g.
  • Účinnost - balení produktu obsahuje 40 porcí přípravku.

Pohodlná forma - přípravek dostupný v práškové formě poskytuje bezproblémové zásobování doplňkem stravy a bude skvělý pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet.

 

Ječmen (Hordeum vulgare) je oblíbená obilovina, jednoletá rostlina pěstovaná především pro svá zrna, která je známá již od starověku. Ječmen se dobře daří i v nepříznivých klimatických podmínkách, a proto se rostlina vyskytuje v mnoha různých zemích po celém světě. Stále oblíbenější je však mladý ječmen, známý také jako zelený ječmen. Je to rostlina s charakteristickou zelenou barvou, za kterou vděčí vysokému obsahu chlorofylu. Trávy mladého ječmene se vyznačují množstvím mikroživin a cenných látek a jsou tak cenným doplňkem každodenní stravy.

OstroVit Mladý ječmen Grass je přípravek, který lze použít jako obohacení jídelníčku - stačí přidat porci přípravku do nápoje, kaše nebo oblíbeného salátu.

Affiliate program