LED party Magic disco koule

Kód: A0085
280 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

S touto koulí rozzáříte nejen každou domácí oslavu. Dálkovým ovládáním si můžete navolit režim, který vám bude zrovna vyhovovat. Překvapte Vaše známé zábavnou vychytávkou!

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

S touto koulí rozzáříte každou domácí oslavu. Dálkovým ovládáním si můžete navolit režim, který vám bude zrovna vyhovovat. Překvapte Vaše známé zábavnou vychytávkou!

Disco kouli s efekty a vestavěným MP3 přehrávačem, USB portem a vysoko kvalitními stereo reproduktory lze ovládat pomocí dálkového ovladače nebo zařízení s Bluetooth modulem. Disponuje až šesti výkonnými LED diodami v různých barvách (červená, bílá, žlutá, fialová, zelená a modrá). Vestavěný motor otáčí LED diodami, zatímco řídicí systém a zvukový senzor umožňují synchronizaci světelných efektů s hudbou. Kromě toho může zařízení zobrazovat světelné vzory i bez zvuku, což lze měnit stiskem tlačítka.

Je vhodné pro různá místa s hudebním zaměřením, jako jsou diskotéky, kluby a hospody. Také se skvěle hodí do místností hudebních nadšenců a při pořádání speciálních domácích událostí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vychytávky
Barva: Černá
Barvy osvětlení: RGB
Druh: Laserové
Materiál: Plastové
Napájení: Napájecí kabel součástí balení, Síťové
Rozměry: 17 x 14 cm