VR BOX - 3D Brýle pro virtuální realitu

Kód: A0021
Akce
299 Kč –39 %
VR BOX 3D Brýle pro virtuální realitu 1 | Respelen.cz
299 Kč –39 % 180 Kč
✅ Skladem, odesíláme do 24H
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Chtěli byste se ocitnout uprostřed neuvěřitelného virtuálního světa bez nutnosti utrácet tisíce korun za VR headsety? Stačí pouze Váš smartphone zasunout do těchto VR brýlí, které se postarají o to, aby vás vtáhly do fantastických světů filmů, fotografií a her.

Detailní informace

Rychlá doprava, rychlé doručení, odesíláme do 24 hodin
Odeslání do 24 H
Ze skladu v ČR
Dárek ke každé objednávce nad 1.500 Kč
Dárek pro vás
K objednávce nad 1.500 Kč

Detailní popis produktu

Český návod ke stažení

Chtěli byste se ocitnout uprostřed neuvěřitelného virtuálního světa bez nutnosti utrácet tisíce korun za VR headsety? Stačí pouze Váš smartphone zasunout do  těchto VR brýlí, které se postarají o to, aby vás vtáhly do fantastických světů filmů, fotografií a her.

Ergonomický design

Brýle disponují celou řadou praktických vychytávek, jako je měkká guma přiléhající k obličeji, díky níž nebude do prostoru brýlí pronikat světlo, které by mohlo zhoršit zážitek z virtuální reality. Šikovný je také dvoubodový systém upnutí na hlavu, s nímž se nemusíte obávat nepříjemného tlačení nebo sklouzávání ani při delším používání. V brýlích je několik otvorů pro připojení kabelů, takže nebudete mít problém se zapojením sluchátek, nebo nabití telefonu. Při návrhu brýlí bylo pamatováno i na uživatele s dioptrickou vadou a čočky tak lze upravit dle potřeb uživatele. A pokud by to nestačilo, tak v uvnitř stále zůstává dostatek místa pro běžné dioptrické brýle.

Kompabilita

Tyto brýle jsou schopné pojmout telefony s displejem o velikosti od 3,5" do 6", což zajišťuje kompatibilitu s téměř každým smartphonem. Pro použití brýlí je nutné, aby telefon běžel na operačním systému Android nebo iOS. Na obou platformách je k dispozici velké množství aplikací a her určených pro virtuální realitu.

Klíčové vlastnosti

  • Snadná instalace
  • Špičkové optické komponenty
  • Kompatibilní s telefony o velikosti 3,5" - 6"
  • Otvory pro připojení sluchátek a nabíječky

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní konzole
Hmotnost: 330 g
Požadované vlastnosti: Otvor pro sluchátka
Rozměry: 19,8 x 13,5 x 10 cm
Určení: Mobilní
Výrobce: Aligator